Kurumsal

Kurumsal

ÖZ Asansörleri 1974 yılında kurulmuş olan, Türkiye’ nin birçok bölgesinde bugüne kadar gerçekleştirdiği 2000’in üstünde asansör montajıyla güvenilir bir kuruluştur. Türkiye çapında barındırdığı geniş uzman mühendis ve teknik kadrosuyla asansör sektöründe önde gelen firmalardan biri olan ÖZ Asansörleri asansör montajı, mühendislik, proje taahhüt ve üretim alanlarında faaliyet göstermektedir. Bugüne dek saygın devlet binaları, ticaret merkezleri, beş yıldızlı oteller, hastaneler, fabrikalar, okullar ve konutlarda montajı yapılan asansörlerde ismi güvenle eşdeğer anılmaktadır.

Vizyonumuz

ÖZ Asansörleri kaliteyi üstün tutan, yerine zamanında teslim edilen, doğru monte edilen, binanın tüm ömrü boyunca en az şikayete sebebiyet verecek asansörler üreterek tam bir çalışan ve müşteri memnuniyeti sağlar. Sektörde en eski firmalardan biri olan ÖZ Asansörleri 41 yıldır ticari faaliyetlerinde sürdürdüğü güven ve başarılı iletişimi bu günlere taşımakla gurur duyar.

Misyonumuz

Bizim için; verilen hizmet ve ürünlerin kalitesi kadar, firma içi ve firma dışı insani ilişkilerde karşılıklı saygı, dürüstlük, yapılan işe ve çevreye verilen değer de bir kalite ölçüsüdür.

Kalite yönetim sisteminin uygulanması ve geliştirilmesi tüm çalışanların sorumluluğundadır. Tüm personelimizden bu ilkeler doğrultusunda çalışmalarını beklemekteyiz.

Kalite Politikamız

  • Güvenilir, emniyetli, dakik ve kesintisiz hizmet veren bir firma olmak.
  • Kaliteyi üstün tutan anlayışımızı diğer firmalara ve müşterilerimize yaymak, ürün ve hizmetlerimizin uzun vadeli ve kalıcı olmasını sağlamak.
  • Şirketimiz, kalitenin sürekli olarak iyileştirilmesi için orijinal çözümlerin ve en iyi uygulamaların araştırılıp en kısa sürede müşterilerimizin hizmetine sunulmasına büyük önem vermektedir.
  • Şirketimizin kalite prosedürleri, mevzuat çerçevesinde müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri değerlendirilerek belirlenmektedir.
  • Montajını yaptığımız her asansörün sorumluluğunu sonuna kadar taşıyıp montaj sonrasında da müşterilerimizin yanında olarak, müşterilerimizi sürekli memnun etmek.
  • Şirket içinde kalite bilincinin oluşmasını sağlamak için hedeflerimize uygun çalışarak, sürekli iyileşmeyi gerçekleştirmek.
  • Modern teknolojiyi çağdaş yönetim ilkeleri ışığında uygulayarak sektördeki lider konumumuzu sürekli hale getirmektir.