Kurumsal

1974 yılından günümüze, asansör sektöründeki tecrübelerini inşaat sektöründe de sürdüren firmamız, bu süre içerisinde bir çok inşaat ve mimari projeye imzasını atmıştır.Gerek kamu kuruluşları, gerekse özel sektör için tasarlamış olduğu projeler ile müşterilerinin beğenisini kazanan Öz İnşaat, mimari tasarımlarındaki estetik anlayış ve sektördeki tecrübesi sayesinde emin adımlarla çıktığı yola devam etmektedir.41 yıldır koruduğu ilkelerinden vazgeçmeden, birikimle gelen deneyimini, yaratıcı mimari anlayış ile birleştiren Öz İnşaat, bugüne kadar Okullar,Köprüler,Hastaneler, Sağlık Ocakları,Konutlar Ve Çeşitli Kamu Binaları Projelerine başarıyla imzasını atmıştır.Sadece bina değil aynı zamanda güven inşa etmek için çalışmayı görev edinerek, emin adımlarla çıktığımız bu yola hızla devam etmekteyiz.Sektöründe en eski firmalardan biri olan Öz İnşaat, 41 yıldır ticari faaliyetlerinde sürdürdüğü güven ve başarılı iletişimi bu günlere taşımakla gurur duyar.

Vizyonumuz

Misyonumuz

ÖZ Asansörleri kaliteyi üstün tutan, yerine zamanında teslim edilen, doğru monte edilen, binanın tüm ömrü boyunca en az şikayete sebebiyet verecek asansörler üreterek tam bir çalışan ve müşteri memnuniyeti sağlar. Sektörde en eski firmalardan biri olan ÖZ Asansörleri 41 yıldır ticari faaliyetlerinde sürdürdüğü güven ve başarılı iletişimi bu günlere taşımakla gurur duyar.
Bizim için; verilen hizmet ve ürünlerin kalitesi kadar, firma içi ve firma dışı insani ilişkilerde karşılıklı saygı, dürüstlük, yapılan işe ve çevreye verilen değer de bir kalite ölçüsüdür. Kalite yönetim sisteminin uygulanması ve geliştirilmesi tüm çalışanların sorumluluğundadır. Tüm personelimizden bu ilkeler doğrultusunda çalışmalarını beklemekteyiz.

Kalite Politikamız

- Güvenilir, emniyetli, dakik ve kesintisiz hizmet veren bir firma olmak.
- Kaliteyi üstün tutan anlayışımızı diğer firmalara ve müşterilerimize yaymak, ürün ve hizmetlerimizin uzun vadeli ve kalıcı olmasını sağlamak.
- Şirketimiz, kalitenin sürekli olarak iyileştirilmesi için orijinal çözümlerin ve en iyi uygulamaların araştırılıp en kısa sürede müşterilerimizin hizmetine sunulmasına büyük önem vermektedir.
- Şirketimizin kalite prosedürleri, mevzuat çerçevesinde müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri değerlendirilerek belirlenmektedir.
- Şirket içinde kalite bilincinin oluşmasını sağlamak için hedeflerimize uygun çalışarak, sürekli iyileşmeyi gerçekleştirmek.
- Modern teknolojiyi çağdaş yönetim ilkeleri ışığında uygulayarak sektördeki lider konumumuzu sürekli hale getirmektir.